Home » 2012 » Januar » 02
U petak, 30.12.2011.godine završeno je prvo polugodište školske 2011/2012.godine. Svečanost povodom Dana dječije radosti uz prigodnu  svečanu akademiju  izveli su učenici naše škole u prepunoj sportskoj sali škole. Istog dana u našoj školi upriličen je i svečani ispraćaj u zasluženu penziju dvoje naših vjernih i vrijendih radnika. Nastavnik likovne kulture, renomirani umjetnik i vrstan pedagog Abdurahman-Rahman Šabanović i radnik na održavanju higijene Radojka Mijatović.

Nakon 40 godina vrijednog rada, odgajanja mnogobrojnih generacija, ovo dvoje ljudi zaslužili su pristojan odmor. Velike su zasluge posebno našeg Rahmana za izgled naše škole,osnivanje Likovne kolonije, školskog  dvorišta, kao i kompletne općine Živinice, Kantona a i naše Domovine, gdje je Rahman ostavio svoj neizbrisiv trag,trag umjetnosti. Kolektiv naše škole im želi mnogo zdravlja, sreće, radosti, veselja, kao i što bolji penzijski koeficijent i da se svojih, pošteno i plemenito zarađenih penzija mnogo, mnogo naprimaju. Sa srećom.


(Nihad Ž.)                VIŠE FOTOGRAFIJA U FOTO-GALERIJI-album slike škole

Views: 613 | Added by: Admin | Date: 02-01-2012 | Comments (0)