Home » 2013 » April » 11
Piše: učenica Emina Trumić  IXa

Učenici naše škole,uz veliku pomoć svojih nastavnika ostvarili su izvanredne rezultate na općinskom takmičenju iz matematike i fizike.Naša škola je zauzela,najsjajnije, 1. mjesto na takmičenju iz fizike koje se odrzalo 23. marta u "O.Š.Bašigovci".Taj uspjeh je ostvaren zahvaljujuci nastavnici Derviši Fehrić i učenicima IX razreda:Semiru Krpiću,Benjaminu Čerkezoviću i Emini Trumić.Naime,Semiru Krpiću pripalo je 2. mjesto,Benjaminu 3.,dok je Emini 4. mjesto.Naša škola je također osvojila 1. mjesto na općinskom takmičenju iz matematike, održanom 5. aprila u Prvoj Osnovnoj Školi u Živinicama,a to su postigli učenici IX razreda:Muamer Okić,Emina Trumić i Benjamin Čerkezović uz nastavnicu Dervišu Fehrić.Muamer Okić je uspješno zauzeo 1. dok je Emina Trumić 3. mjesto. 


Views: 930 | Added by: Admin | Date: 11-04-2013 | Comments (2)