Home » 2017 » Mart » 27

JEDNA VOĆKA ZA BUDUĆNOST

 Danas je u našoj školi počela nesvakidašnja aktivnost. Učenici su u dvorištu škole, za svako odjeljenje posadili po jednu sadnicu voća. Vrijedne ruke naših učenika su uz tehničku pomoć menadžmenta škole, na čelu sa direktoricom

Amelom Mehmedović, uz pomoć svojih nastavnika-razrednika, kao i svo osoblje škole, uradili ovaj historijski čin. Ova aktivnost će biti narednih dana nastavljena kako u centralnoj tako i u područnim školama. Nakon ovako vrijedne aktivnosti, učenici su radili na uređivanju školskog dvorišta. Nakon svega ovoga u holu škole su učenici imali priliku da za užinu budu počašćeni voćnim obrokom. Ovo je ono što je bilo najslađi dio današnjeg posla. Plan je da jedan dan u školi učenici umjesto sendviča i čipsa za užinu uzmu samo voće. Sve naše aktivnosti medijski je propratila i naša živinička televizija. 


Views: 991 | Added by: Admin | Date: 27-03-2017