Home » 2019 » Januar » 25 » ZIMSKI RASPUST - RENOVIRANJE UČIONICA
18.48.04
ZIMSKI RASPUST - RENOVIRANJE UČIONICA

Zimski raspust koji je već nastupio za učenike naše škole je vrijeme kada naša škola dobija osvježenje. Kako bi se nastavni proces što bolje odvijao, u našoj školi traju radovi na renoviranju podova, tj, postavljanje keramičkih pločica u dva kabineta, kabineti  islamske vjeronauke i historije i geografije, kao i bojenje zidova pomenutih kabineta.

 Direktorica škole Amela Mehmedović je u koordinaciji sa Školskim Odborom i Vijećem roditelja, pronašla sredstva za financiranje ovako dva velika poduhvata. Naime radi se o nekih 130 m2 keramičkih pločica. Nadamo se da će ovakvo uređenje ovih kabineta biti korisnije u ugodnije našim učenicima u narednom periodu.

Views: 524 | Added by: Admin | Rating: 0.0/0
Total comments: 0