Home » 2019 » Juni » 6 » SVEČANA AKADEMIJA POVODOM DANA ŠKOLE i RAMAZANSKOG BAJRAMA
19.47.24
SVEČANA AKADEMIJA POVODOM DANA ŠKOLE i RAMAZANSKOG BAJRAMA

Svečanom Sjednicom Nastavničkog vijeća počelo je obilježavanje najvažnijeg dana u godini za našu školu a to je DAN ŠKOLE, 5.JUNI. Dan škole je poseban dan u životu i radu svih nas koji boravimo u školi. To je dan kojim slavimo sve generacije koje su iz ove škole izašle, one koje trenutno pohađaju školu, a svakako, misleći na budućnost, i one koji će tek postati dio naše zajednice – kako učenike tako i nastavnike ali i sve one koji za ovu školu marljivo rade.

Ove smo godine dan naše škole proslavili u znaku pozitivnog ozračja pozitivnih rezultata kao i zbog radosti ramazanskoga bajrama, širom otvorenih vrata za sve koji su nam poželjeli doći i učestvovati u svemu što smo pripremili.

Već danima su obavljane pripreme vrijednih učenika i nastavnika naše škole kako bi se ovaj dan pokazao sav sjaj i raskoš maštovitosti i nadarenosti učenika i nastavnika naše škole. 

Danima ranije, Komisija za izbor UČENIKA GENERACIJE  je imala težak posao a to je izabrati najboljeg od najboljih. Od mnogo pristiglih kandidatura naših učenika devetih razreda za izbor učenika generacije a prema najvećem broju bodova, Komisija je odlučila a Nastavničko vijeće potvrdilo da je UČENIK GENERACIJE Džihanović Enes.
Sve iskrene čestitke našem Enesu sa željom da uz Božiji pomoć, bude zdrav, sretan i uspješan u životu. Čestitamo i njegovim roditeljima kao i učiteljima i nastavnicima koji su sudjelovali u odgoju i obrazovanju ove mlade i uspješne ličnosti.

 

 

Views: 224 | Added by: Admin | Rating: 0.0/0
Total comments: 0