Home » 2020 » Decembar » 21 » OBILJEŽEN DAN RUDARA U CENTRALNOJ ŠKOLI
17.06.05
OBILJEŽEN DAN RUDARA U CENTRALNOJ ŠKOLI

Povodom obilježavanja Dana rudara 21.12.2020. godine, u našoj školi je organizirano takmičenje u likovnom i literarnom izražavanju učenika. Samim tim što živimo u Đurđeviku, vezani smo za rudnik i skoro da svaka porodica ima rudara. Našim učenicima nije bilo teško opisati ili naslikati život rudara, što je i bila tema takmičenja.

Učestvovali su učenici IIa, IIIa, i IVa a najuspješniji su bili ; Šarić Ajna IIa, Zenunović Sara IIIa, Trumić Lejla IVa u kategoriji likovnih radova.

Nišić Vedad IIIa, Muminović Adna IIa i Tulumović Amila IVa u kategoriji literarnih radova.

Svi učenici su dobili zahvalnice a najuspješniji i prigodne poklone. Prispjeli radovi su izloženi u holu škole. Takmičenje su organizirali nastavnici : Zlata Jagodić, Nirmela Salihović i Nedret Trumić.

SRETNO

Views: 20 | Added by: Admin | Rating: 0.0/0
Total comments: 0