Home » 2019 » Novembar » 21 » DAN PRAVA DJETETA -Mevludski pokloni za djecu Centra "Vrati mi osmijeh" Živinice
17.19.23
DAN PRAVA DJETETA -Mevludski pokloni za djecu Centra "Vrati mi osmijeh" Živinice

Kako prošle godine tako i ove, Aktiv nastavnika islamske vjeronauke Grada Živinice kao i nastavnici iz naše škole su mjesec rebiul-evel, rođenje Muhammeda a.s., ali i MEĐUNARODNI DAN DJEČIJIH PRAVA 20. NOVEMBAR, obilježili posjetom Centru za djecu sa posebnim potrebama "Vrati mi osmijeh" u Živinicama. Za ovu priliku su učenici naše škole štićenicima ovoga centra uručili mevludske poklone koje su prethodnih dana sa velikom ljubavlju prikupljali sa svojim vjeroučiteljima. Učešće su uzeli i svi učitelji i razrednici naše škole. Sretni smo što smo ovoj djeci uljepšali dan. 

Views: 398 | Added by: Admin | Rating: 5.0/1
Total comments: 0