Home » 2017 » Juni » 5 » DAN ŠKOLE - SVEČANA AKADEMIJA
11.15.27
DAN ŠKOLE - SVEČANA AKADEMIJA

 Svečanosti su prisustvovali  prijatelji naše škole, predstavnik općinske vlasti Fahrudin Fehrić, koji je istakao vrijednost znanja, učenja i podučavanja. Izrazio riječi zadovoljstva zato što je i on sam bivši  učenik naše  škole ali i nastavnik.  Mnogi drugi gosti su dijelili danas sa nama radost, između ostalih i  predstavnik RMU Đurđevik Jasmin Rahimić te predstavnici Vijeća roditelja, živiničke televizije, lokalne zajednice i mnogi drugi gosti.

/UČENIK GENERACIJE Muamer Mamić/

 

Nagrađeni su najuspješniji učenici kao i proglašen UČENIK GENERACIJE. Ovu laskavu titulu, punu zalaganja, truda, požrtvovanosti, predanosti i učeničke etike ponio je učenik IX a razreda MAMIĆ MUAMER. Također za odličan uspjeh postignut tokom osnovne škole nagrađeni su i učenici:Trumić Elmina, Trumić Lamija, Hamzić Lejla i Šarić Nudžejla.

Danas su nagrađeni i mnogobrojni učenici kao i njihovi mentori-nastavnici za uspjehe postignute na općinskim, kantonalnim, federalnim i čak državnim takmičenjima. Također su dodijeljene nagrade za nekoliko nastavnika koje je izabralo Nastavničko vijeće. Školski odbor je uručio zahvalnicu direktorici naše škole Ameli Mehmedović za nesebičan doprinos i postignute rezultate. /ZAHVALNICA ZA DIREKTORICU ŠKOLE OD ŠKOLSKOG ODBORA/

 

/Roditelji i učenici sa posebno postignutim rezultatima tokom osnovne škole Trumić Lamija, Trumić Elmina i Mamić Muamer/

 

/Učenik GENERACIJE Mamić Muamer sa razrednikom Nihadom Žigićem/

 

Views: 1035 | Added by: Admin | Rating: 0.0/0
Total comments: 0