Home » 2020 » Juni » 5 » DAN ŠKOLE 5. JUN
08.00.00
DAN ŠKOLE 5. JUN

Fotografija JU Osnovna škola "Đurđevik".

 

 

                                                  Na nešto drugačiji način, pa ipak dostojanstveno kao i svih prethodnih godina, obilježit ćemo Dan škole i dati priliku učenicima naše škole da se izraze kroz pjesmu, stihove, likovne radove…

Osmislili smo online program u kojoj su učenici i učenice naše škole pokazale da im ni virtualni prostor nije granica niti predstavlja prepreku da pokažu šta sve znaju. Dan škole je, čak i kada smo daleko od svima dragog školskog prostora koji je sada prazan bez dječije graje i osmijeha, ostao svečan i poseban.

Zato vam svima od srca čestitamo Dan škole!

Budite kao i do sada, naš vjerni dost, pa pogledajte sve što smo vam pripremili. Radujte se sa nama.

 

OTVORI OVDJE OSTATAK PROGRAMA  (UČENIČKI RADOVI)   

klikni na link POKRENI VIDEO (UČENIČKI RADOVI)

 

Views: 109 | Added by: Admin | Rating: 0.0/0
Total comments: 0