Home » 2021 » Novembar » 24 » DAN DRŽAVNOSTI JEDINE NAM DOMOVINE
19.25.37
DAN DRŽAVNOSTI JEDINE NAM DOMOVINE

Naša prva online priredba povodom 25.11. - Dana državnosti Bosne i Hercegovine. Osnovna škola u "Đurđeviku" svake školske godine obilježava važne datume nizom aktivnosti. Danu državnosti posvećujemo veliku pažnju, ali zbog pogoršanja epidemiološke situacije u našoj domovini i donesenih mjera, priredbu donosimo u ovom formatu. Videoprezentacija sačinjena je od kraćih videozapisa u kojima učenici naših škola prezentuju svoj doživljaj ovog važnog datuma po sve Bosance i Hercegovce. Među sadržajima se nalazi niz aktivnosti sekcija učenika centralne i tri područne škole. Svim našim učenicima, uposlenicima, te svim Bosancima i Hercegovcima, upućujemo iskrene čestitke povodom Dana državnosti jedine nam domovine - Bosne i Hercegovine.      / urednik :Elvir Buljubašić/

 

Views: 93 | Added by: Admin | Rating: 0.0/0
Total comments: 0