Home » 2020 » Maj » 22

  21. LIKOVNA KOLONIJA UČENIKA OSNOVNIH

I SREDNJIH ŠKOLA BIH

ZBOG PANDEMIJE COVID19, OVE GODINE BIT ĆE ODRŽANA ALI PREKO ONLINE SISTEMA. TUŽNI SMO ŠTO SE NEĆEMO MOĆI DRUŽITI KAO PRETHODNIH GODINA I UŽIVATI U LJEPOTAMA VAŠIH RADOVA KAO I SVIM UKRASIMA NAŠE KOLONIJE.

POZIVAMO VAS, DOSADAŠNJE UČESNIKE ALI I ONE KOJI NISU DO SADA UČESTVOVALI, DA SE PRIJAVITE I BUDETE DIO OVE MANIFESTACIJE.

KAO I PRETHODNIH GODINA, TEME I TEHNIKE SLIKANJA SU SLOBODAN IZBOR.

Radove i lične osnovne podatke(u zaglavlju napisati: naziv i sjedište škole, ime, prezime i razred učenika kao i nastavnika koji predvodi sekciju, tehnika kojom je rađeno, jedan učenik-jedan rad) možete slati do petka, 29.5.2020.godine, na email adresu:  skola.durdevik@gmail.com

PRISPJELE RADOVE ĆE OCIJENITI STRUČNA KOMISIJA I REZULTATE OBJAVITI NA  OVOJ NAŠOJ WEB STRANICI. PRIZNANJA I NAGRADE ĆE BITI DOSTAVLJENE TAKMIČARIMA U VAŠE ŠKOLE.

Naša škola je prepoznatljiva po likovnoj koloniji,koja se održava svake godine i koja je postala tradicionalna manifestacija u Bosni i Hercegovini.

Osnivač likovne kolonije je sad već bivši nastavnik naše škole, nadaleko poznati likovni umjetnik Rahman Šabanović i bivši direktor škole Enver Mahmutbegović. Naša škola je prepoznatljiva po likovnoj koloniji,koja se održava svake godine i koja je postala tradicionalna manifestacija u Bosni i Hercegovini.
 

Views: 309 | Added by: Admin | Date: 22-05-2020